Home Rodo Polityka prywatności

Polityka prywatności


Firma Nederland Instituut przywiązuje ogromne znaczenie do ochrony prywatności swoich klientów. Poniższy dokument zawiera zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania danych naszych Klientów. Na wstępie musimy zaznaczyć:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) z przyjemnością informujemy, iż

  1. administratorem Twoich danych osobowych jest Nederland Instituut ul. Owcy-Orwicza 9, 30-312 Kraków.
  2. twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji złożonego zamówienia, realizacji przesłanego zgłoszenia oraz o ile wyrażono osobną zgodę do otrzymywania od nas newslettera - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. - więc tylko do tego, na co wyraziłeś/łaś wyraźną zgodę.
  3. odbiorcami Twoich danych osobowych będą podmioty uczestniczące w realizacji złożonego zamówienia, czyli nasza księgowość.
  4. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia- jak zażądasz, usuniemy. Żądanie usunięcia danych skieruj do telefonicznie (501-755-347) lub poprzez e-mail ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).
  5. posiadasz prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych.
  6. masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak jeśli odmówisz, nie będziemy mieli możliwości zarejestrowania dla Ciebie usługi czy pomocy Tobie w zgłoszeniu.
  8. wszyscy nasi użytkownicy i klienci zobligowani są do zapoznania się i stosowania zasad zgodnych z niniejszą polityką.
  9. firma zbierająca dane: Nederland Instituut, ul. Owcy-Orwicza 9, 30-312 Kraków, NIP: 944-134-77-66.