Home

Symulowane sesje egzaminacyjne z poprawą

W odpowiedzi na potrzeby osób przystępujących do egzaminów CNaVT przygotowaliśmy specjalną ofertę symulacji egzaminu w formie zadań online.

Umożliwiamy kandydatom zapoznanie się ze stopniem trudności wybranego przez niego profilu CNaVT i rodzajem ćwiczeń. Dzięki naszym symulowanym sesjom egzaminacyjnym z poprawą kandydat nie tylko może lepiej ocenić swoje możliwości na egzaminie CNaVT, ale otrzymuje wskazówki w zakresie zaległości, które powinien uzupełnić przed przystąpieniem do egzaminu.

Części A i B (tzn. rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytanego + pisanie) kandydat wykonuje samodzielnie, w dogodnym dla siebie terminie, z zastrzeżeniem limitu czasu na wykonanie zadań podobnego do limitu czasu obowiązującego podczas egzaminu.

Część C, tzn. mówienie, przeprowadzana jest w formie rozmowy online (przez komunikator skype) - w terminie uzgodnionym z kandydatem.

Do 7 dni od chwili złożenia takiego symulowanego egzaminu, kandydat otrzymuje informację zawierającą wyniki egzaminu wraz z uwagami dotyczącymi błędów.

 

Koszt 1 symulowanej sesji egzaminacyjnej z poprawą

Koszt jednego zestawu wynosi: 195 zł
Koszt jednego zestawu dla słuchaczy Nederland Instituut wynosi: 165 zł

Przy wykupieniu minimum trzech zestawów przysługuje rabat w wysokości 5 %.

 

Jak skorzystać z oferty

Należy wybrać odpowiedni formularz, zapoznać się z warunkami realizacji zamówienia, wypełnić go oraz przesłać wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W terminie 7 dni od dnia zgłoszenia i wpłaty kandydat otrzymuje hasło i login do zestawu zadań egzaminacyjnych dla wybranego przez siebie profilu.

Do wykonania zadań online zalecamy korzystanie z przeglądarki Mozilla Firefox.

Przed wykupieniem zestawu egzaminacyjnego zalecamy sprawdzenie możliwości technicznych przystąpienia do symulowanej sesji egzaminacyjnej tj. przeprowadzenie testu dźwięku pod linkiem: virtualtrainer (login: user / hasło: user)